Poston foton e një femre gjysmë të zhveshur, Majk: Zot më fal për mëkatet e mia

Majk i ka uruar ditëlindjen vetes më një fotografi dhe urim ndryshe.

Reperi Majk po feston sot ditëlindjen e tij të 28.

Pikërisht këtë ditë, ai ka vendosur të publikojë një fotografi të një veture të tipit Porsche të bardhë, ndërsa jashtë veturës shihet një trup gjysmë i zhveshur i një femre, shkruan Gazeta Express.

Majk kësaj fotoje i ka bashkangjitur përshkrimin: ” Zot më fal për mëkatet e mia, dhe urime ditëlindja për mua”.

Majk është baba i një djali, ndërsa së fundi është ndarë edhe nga e dashura tjetër e tij, Melita./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here