4Breanne Benson është një pornostare e njohur, me origjinë shqiptare. Amerikania me origjinë nga Tirana teksa ka folur për veten, thotë se e ka pasur ëndërr që të bëhej pornostare dhe kërkon të bëjë një karrierë të gjatë.

Përveç aktrimit, ajo thotë se preferon të shohë të tjerët duke bërë seks dhe t’i mësojë ata si të bëjnë seks.

Breanne Benson është një miks i pamjes ekzotike me disa forma që rrallë shihen në industrinë e pornografisë. Duket se i ka ecur kaq mirë sa revista e Penthouse e ka shpallur

“E veçanta e muajit”. Benson gjeti pak minuta për të dhënë këtë intervistë e dhënë para pak kohësh.

Na tregoni pak për veten. Ku jeni rritur?

Kam lindur në Shqipëri dhe kam ardhur në SHBA kur isha vetëm 7 vjeç. Jam rritur në Kaliforninë Jugore.

Si u fute në këtë rrugë?

Përmes një shoku.

Për ju, kjo është më shumë modelim, apo ekzibicionizëm?

Në të vërtetë është pak nga të dyja. Jam një vajzë e re me një shpirt të lirë, që dashuron seksin.

Çfarë ndjesie ju jep ju kur e dini që mijëra apo miliona njerëz ju kanë parë të zhveshur ose dhe më shumë se kaq?

Është shumë emocionuese. Kam fansa në të gjithë botën dhe mendoj se është e mrekullueshme që ka njerëz që më shohin duke bërë seks në kamera. Është padyshim një kthesë.

Si e nisët punën tuaj në hardcore? A preferoni të pozoni për kamerat, apo të veproni përpara kameras për një video?

Ishte shumë e thjeshtë, sinqerisht. Ishte si një hap tjetër në karrierën time dhe jam shumë e lumtur me vendimin për të kaluar në hardcore. Më pëlqen modelimi, seksi, gjithçka. Dua të eksploroj të gjithë fantazitë e mia seksuale me botën.

 Çfarë dëshironi të bëni vitin që vjen?

Shpresoj të vazhdoj me progresin tim si performuese. Kjo nuk është thjesht një punë për mua, është karriera ime dhe e marrë atë shumë seriozisht.
2 3 4 5

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here