Poni shfaq për herë të parë fytyrën e djalit të sajKëngëtarja nga Shipëria Poni, siç dihet tashmë është edhe nënë e një djali. Ajo përveç që i kushton rëndësi muzikës ajo kujdes të veçantë i kushton edhe të birit, shkruan Artistët Shqiptarë.

Mirëpo Poni ka qenë shumë e rezervuar sa i përket imazheve të familjes së saj, mirëpo si duket kohët e fundit është “zbutur” pak dhe ka vendosur ti ndajë bashkë me fansat edhe një pjesë të jetës private.

Së fundmi Poni publikoi në Instastory foto ku shfaqet fytyra e djalit të saj. E me këtë uron edhe natën e mirë. Si duket djali është rritur mjaft shumë e Poni shihej shumë e lumtur në krahët e tij.

djaliponit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here