Këngëtarja Poni ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto të djalit të saj.

Kjo është foto e parë me të cilën ajo prezanton djalin e saj Frenk. Bashkë me foton këngëtarja ka shtuar për të një dedikim:

“Diten qe te mora ne krahe , kuptova se cdo sukses, sakrifice, gezim,dhe mund ishin 0!!! Sepse madheshtia ,dashuria dhe puthja e pare qe te dhurova i mundnin te gjitha! Te premtoj biri im qe do jem nje nene e perkushtuar dhe e drejte me ty ,deri diten kur ti te kesh nevoje per mua!!! Sepse te dua dua mbi cdo gje! Pse nenat japin kaq shume dashuri, perse te gjitha nenat jane njesoj?!!!”- shkruan këngëtarja.

Kohët e fundit Poni ka qenë e angazhuar në një sërë koncertesh jashtë vendit.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here