Këngëtaren vlonjate Poni e shohim mjaft serioze dhe plot sharm në këto fotografi. Me një fustan të zi e të gjatë dhe flokët e kapura lart, Poni duket shumë mire teksa pozon për fotografët. Mesa duket edhe eventi kuajo ka marrë pjesë ka qenë mjaft serioz dhe i rëndësishëm.
Bashkëpunimi i saj i fundit muzikor ka qenë me Dr. Florin, ku ajo po eksperimenton edhe në muzikën e lehtë dhe jo vetëm në atë popullore ku ne jemi mësuar ta shohim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here