Këngëtarja e rrymës Pop Folk , Poni ka lançuar videoklipin e saj të ri. Ai quhet “të ndarë”, dhe vjen si një bashkëpunim i këngëtares me Dr Florin e grupit West Side Family.

Në një prononcim për suplementin THASH&THEM, Poni ka thëne se ky nuk do të jetë projekti i saj i vetëm për këtë verë. “Do të sjellë edhe dy videoklipe të reja, ka pohuar Poni.

Video e re duket se është mirëpritur nga publiku sepse ka marr shumë pëlqime në You Tube. Ajo nuk është një këngë pop folk, nga ato që e karakterizojnë këngëtaren bukuroshe labe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here