Poni e ngazëllyer me shtatzëninëKëngëtarja nga Shqipëria, Poni, është tejet e ngazëllyer me shtatzëninë e saj, aq shumë sa që nuk ka hezituar që t’i ndajë momentet e bukura të saj me fansat në Facebook.

Krijuesja e hitit “Si Trëndafil” konfirmoi se është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe pos tjerash kërkoi edhe mendimin e fansave të saj në Facebook mbi gjininë që mund të ketë foshnja që bart ajo.

“Jam shtatzënë dhe jam në muajin e 5…. si mendoni, e kemi vajzë apo djalë?”, shkroi Poni në Facebook.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here