Duket se nuk u ka ecur shumë mbarë me koncertet e tyre në Kosovë këngëtarëve të njohur Flori Mumajesi dhe Altuna Sejdiu.

Festa ka zgjatur deri në një pikë të mbrëmjes në Duplex Club Prishtina  ku performonte Flori dhe Andy Gramm, dhe në Vushtri ku këndonte Tuna, pasi policia ka ardhur në mesnatë për të mbyllur gjithçka.

Mesa duket, rregulli i ndjekur gjatë verës në zonat bregdetare shqiptare për të evituar zhurmat ekstreme të pub-ve ndaj pushuesve të shumtë, paska nisur të zbatohet edhe në Kosovë. Ndërkohë që Tuna ka kërkuar nga fansat përmes Facebook-ut, të reagojnë ndaj këtij veprimi, Andy Gramm ka shkruar:

Një natë tmerrësisht plot me njerëz tmerrësisht të paparë me një atmosferë tmerrësisht zjarr, por që u ndërpre tmerrësisht në mes, pasi erdhi tmerrësisht policia… Gjithsesi, faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe atmosferën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here