Po vjen Albërie Hadërgjonaj me këngën e saj më të reKëngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri.

Por si duket Albëria pas provokimeve të shumta me fotografi dhe video që u ka bërë fansave, ka vendosur që nesër të lasoje këngën e saj të re.

Albëria në këtë këngë ka bashkëpunuar me Kledi Bahitin dhe të gjithë kompaninë ‘Three Doots’ teksa për videoklipin është përkujdesur ‘Max Productional’, transmeton Indeksonline.

‘Sa here m’ke dasht’ titullohet kënga dhe sigurisht se do të jetë një këngë e realizuar për mrekulli nga bashkëpunëtorët e saj./Indeksonline/

Po vjen Albërie Hadërgjonaj me këngën e saj më të re

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here