Është gati për t’u lansuar dhe do të jetë njëri prej hitëve më të mira të kësaj vere

Është kjo kënga “Nëse ti vjen” që do ta sjell këngëtari i talentuar kosovar, Rilin Kallaba.

Kënga është tipike me ritme verore dhe planifikohet që të sillet për publikun kosovar gjatë javës që vjen, ndoshta në fillim të gushtit.

 

Mix dhe Master është bërë nga Lurro Recorded dhe Analog Studios, kurse lirika e këngës është shkruar nga Elinel Beat – Shot Record Ecuador.

Kjo këngë e Rilindit vjen pas suksesit të këngës “Rren” të Rilindit që e realizojë muaj më parë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here