Postimet e balerinës Klaudia Pepa janë ndër të parat që tërheqin vëmëndjen e ndjekësve në rrjetet sociale.

Por këtë herë mes shumë komplimentash ajo ka marrrë një reagim dhe nga këngëtarja Elhaida Dani, e cila ka mbetur e mrekulluar me postimin e balerinës.

“Po ça je ti mi goce”, ka komentuar këngëtarja në postimin e balerinës.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here