Oksana Grigorieva ka mundësinë të heq diçka nga gjoksi i saj – këmishën e saj – pasi TMZ ka mësuar se revista Playboy i ka bërë zyrtarisht ofertë për t’u paraqitur në një foto “plotësisht nudo”.

Burimet e afërta me ofertën deklaruan se Playboy  është i gatshëm të paguaj 75 mijë dollarë dhe për të ëmbëlsuar marrëveshjen, ata madje janë të gatshëm t’i japin ballinën Oksanës…një veprim mjaft joshës për një këngëtare luftarake për të kërkuar një publicitet jo-Mel.

Deri tani, nuk dihet nëse Oksana po mendon veprimin, por me borxhin e saj të rëndësishëm ligjor, kjo do të ishte mundësia perfekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here