Pixie Lott duket si karamelePixie Lott është fotografuar e veshur me një fustan të kuq “të çuditshëm”, por brenda së cilit ajo dukej si një karsmele.

Lot ka realizuar së fundmi një set tepër sensual dhe duket se kjo është periudhë tepër e lumtur për këngëtaren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here