‘Pisat’ thyejnë rekorde në YouTubeProjektet që ka sjellë këtë verë këngëtarja Era Istrefi, ka bërë që dy këngët e saj “Njo si ti” dhe “Shumë pis”, kjo e fundit në bashkëpunim me Ledri Vulën, të marrin miliona klikime në kanalin YouTube.

Këngët e Erës janë duke vazhduar të mbesin më të kilikuarat për këtë sezon.

“Shumë pis”, deri më tani ka marrë 9,135,762 ndërsa, “Njo si ti” 8,369,256.Suksesi i saj nuk po numërohet vetëm me klikimet milionëshe.

Ajo, ka javë që është e angazhuar nëpër koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here