Justin Timberlake thotë se ai dhe shumë meshkuj të tjerë janë ‘fansa të mëdhenj’ të Pippa Middleton.

Aktori dhe këngëtari i cili së fundmi ishte ndarë nga Jessica Biel mendon se shumë meshkuj amerikanë e admirojnë bukuroshen britanike, e cila është motra e dukeshës Kate Middleton.

“Amerikanët janë fansa të mëdhenj të Pippas. Neve na pëlqejnë shumë vajzat Middleton. Tingëlloj sikurse njerji i rrugës. Do të ndaloj që tani”, ka thënë Middleton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here