Pippa Middleton motra e Dukeshës së Kembrixhit, ka publikuar një guidë ku tregon se si duhet të shkëmbejmë dashurinë në festën e Shën Valentinit.

Ndërsa është e detyruar të kalojë festën e vetme pas ndarjes me të dashurin e saj afatgjatë Alex Loudon, Pippa ka një plan të qartë.

Pippa sugjeron organizimin e një feste me shumë pak miq për një natë përfekte. Ajo hedh idenë e dekorimit të ambientit me zemra të kuqe ndërsa sugjeron konsumimin e verës dhe veçanërisht koktejeve të Shën Valentinit në gota rozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here