Pippa Middleton i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin Alex Loudon. Britanikja “The Sun” ka publikuar lajmin sipas të cilit mes 27 vjeçares dhe të dashurit të saj 31 vjeçar ka marrë fund gjithçka.

Pippa mësohet se ka shkuar tek motra e saj dhe tek princi Williams me të cilën ka tentuar të kalojë kohën e të harrojë të dashurin.

Sipas “The Sun” që pas dasmës mbretërore Alex ishte bërë xheloz për afrimitetin e Pippas me princin Harry por në fakt mes tyre kishte vetëm miqësi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here