Ish-banori i reality show Big Brother, Petrit Bylykbashi, i cili njihet për qëndrimin e tij kontravers, ka kritikuar ashpër përzgjedhjen e banorëve të rinj, sidomos të meshkujve të cilët kanë hyrë në shtëpinë më të madhe në Shqipëri.

Djemt të cilët kanë hyrë në ditën e parë të edicionit të pestë të Big Brother janë Graciano, Liami, Ermali, Floriani, Gjoni dhe kosovarët Meti dhe Elvisi.

Kryesisht të gjithë të lartpërmendurit ishin prezantuar me të njëjtin stil flokësh në natën e parë dhe sjellja e karakteri i tyre nga shikimi i parë nuk është lënë pa u kritikuar nga Petriti.“Kësaj radhe Big Brother i paska mbledhur të gjithë homoseksualët bashk…:S”, është shprehur në profilin e tij në Facebook dizajneri i njohur. /Telegrafi/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here