Një koncert special për nder të Amy Winehouse nga ana e mikut të saj Pete Doherty, lideri i “Libertines” dhe ish i fejuari i Kate Moss.

Sipas një burimi të tabloidit “Daily Star”, “Pete ishte shumë pranë Amy dhe është ende i tronditur nga vdekja e saj. Me këtë gjest ai shpreson të largojë demonët e vet” duke i dedikuar shfaqjen e tij në Reading And Leeds Festival.

“Ai e donte muzikën e saj dhe shpreson që të bëjë drejtësi”, ka shtuar burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here