Pesë vjet “muaj mjalti” për Linda Halimin Linda Halimi, e cila aktualisht vijon karrierën muzikore në SHBA, ka ndarë me fansat e saj një moment mjaft të rëndësishëm.Këngëtarja ka publikuar një fotografi me parterin e saj, Davon ku shprehet e lumtur për pesë vjetët e kaluara me të duke kujtuar përvjetorin e tyre.

“Çdo ditë e jetës muaj mjalti…5 vite bashkë dhe akoma si dita e parë. Krenaria ime është dashuria dhe respekti i tij për mua…Të dua Davon”, ka shkruar në llogarinë e saj të Facebook-ut, Linda.

Në këtë formë, Halimi ka realizuar një dedikim mjaft romantik për partnerin e saj, ndërkohë që aktualisht gjenden në Miami të SHBA-ve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here