Sexy, elegante dhe përvëluese…

Oriola Marashi ka lënë pa fajlë me fotot e saj të fundit. Modelja u shfaq mjaft surprizuese në setin e saj fototgrafik të realiziuar nga fotografi i mirënjohur Endrit Mërtiri.

E veshur me bikini Oriola ka nxjerrë në pah anën e saj më sensuale dhe femërore.

Gati gati nuk njihet në këto foto. Këto foto mund t’i merrni dhe si sugjerime se çfarë të zgjidhnipër daljet tuaja në bregdet.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here