16730542_1361594870582560_9145542269362641605_nKëngëtari i njohur Labinot Tahiri-Labi përveç muzikës ai njihet edhe për humanitetin e tij.

Sot pikërisht në ditën e dashurisë, Labi ka edhe një arsye tjetër ndoshta për të festuar,transmeton Gazeta Express.

Labi sot është në pritje të titullit për kryetar të degës së AKR-së në Ferziaj.

‘Sot është një ditë pa të cilen nuk mund të vazhdoj ne realizimin e asaj e cila më trondit në gjoksin tim, rruga më e veshtirë për të cilen dua që ta bêj qytetarin tim të ndjehet krenarë me qytetin e tij.Sot, ku nê rast se do ta fitoj titullin si Kryetarë i Degës së Akr-së ne Ferizaj, pa dyshim se do garoj me potencialin me të madh në zgjedhjet e ardhshme vetëm e vetëm duke i ndihmuar qytetarit dhe vendit tim nëpërmjet përgjegjesive më të mdha. Dita e marte ka të bëj me ditën kur unë u linda dhe vendosa që në këtë ditë të filloj një tjetër kapitull!Kjo datë është datë e ditëve të dashurisë dhe unë jam ai cili dua të shoh njerzit e lumtur.Kuvendi në Ferizaj , sot 14 shkurti ora 16:00 Teatri Adriana Avdullahu.Na priftë e mbara. I juaji Labi’, është ky postimi që ka bërë Labi në profilin e tij në Instagram./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here