Morena Taraku u shfaq joshëse në fotografinë e re.

Morena Taraku ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë atraktive.

Këngëtarja kishte veshur një palë bikini rozë, në të cilat kishte vënë në plan të parë linjat e formësuara trupore.

Ajo po mbante në duar një lodër fëmijësh dhe shkruan “Përshëndeteni shokun tim”.

Për ndryshe, “Swag” titullohet projekti i fundit nga Morena Taraku, ndërsa ka paralajmëruar edhe një këngë të re.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here