Këngëtarja Katy Perry është shfaqur në një club në Londër, nën shoqërinë e disa miqve të saj.

Por, Perry duket se ka zgjedhur një fustan shumë të shkurtër. Siç duket edhe nga fotot, fustani i saj është ngritur më shumë se ç’duhet dhe ka zbuluar vithet e këngëtares.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here