Nuk ka kaluar shumë kohë, kur Katy Perry u shkurorëzua nga bashkëshorti i saj, Russell Brand dhe ja tek e shohim Perry-n në krahët e një mashkulli tjetër.

Këngëtarja është fotografuar duke puthur kitaristin Robert Ackroyd, dhe duket shumë e lumtur përkrahë tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here