Përleshen Madonna dhe GaGa!Madonna dhe Lady GaGa kanë goditur njëra tjetrën në një emision në TV. Emisioni është transmetuar të shtunën në mbrëmje në US TV.

Divatë kanë përformuar në shoun e quajtur “Deep Dish” në të cilin rivaliteti është bërë interesant.
Shumë flokë janë shkulur plus ka pasur edhe probleme të tjera.

“A e dini diçka Madonë? Jam shumë më seksi se ti”.

“Jam më e madhe se ti”, ia ka kthyer Madonna para se të bej humor me emrin e saj: “Çfarë emri është GaGa? Tingëllon sikurse i një foshnje!”. /Gazeta Express

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here