Përgjaket Jennifer LopezKëngëtarja dhe aktorja e famshme botërore Jennifer Lopez është parë e përgjakur në rrugët e New York-ut.

Nëse mendoni se dikush e ka sjellur me të vërtetë në këtë gjendje e keni gabim, pasi këto pamje janë marrë nga xhirimet që ajo është duke i realizuar për filmin “Shades of Blue”.

Në njërën pjesë të këtyre gjirimeve Jennifer Lopez do të shihet tek sa i rrjedh gjak nga hunda.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here