Carmen Electra

Carmen Electra duket se është ende duke e shijuar suksesin e koncertit të saj ku bëri edhe striptiz.

Ajo madje ka paralajmëruar se do të sjell në treg një DVD të quajtur “Strip Fit”.

Por, në Greqi ajo ka përdorur një metodë me konvencionale për të pasur formë të mirë – dhe kjo quhet joga.

Isha bukuroshja e serialit “Baywatch” momentalisht është në Greqi duke xhiruar shoun e saj të ri.

Normalisht, edhe është duke i “kallur” greket me bukurinë e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here