Kjo është një kohë ndryshimesh për këngëtaren Xhensila Myrtezaj.

Pas një kohe të gjatë larg koncerteve, tashmë ajo është kthyer pranë publikut.

Lindja e Ajkës e ka mbajur Xhensilën mjaft të përkushtuar ndaj familjes.

Në Instagramin e saj këngëtarja ka postuar disa foto ku tregon transformimin e saj. Nënat e reja e kanë kthyer në një tendencë që pas lindjes të bëjnë disa ndryshime në look.

Xhensila preu flokët dhe ka bërë këtë modelin e ri që i vë në dukje ëmbëlsinë e saj. 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here