Jo më kot e kanë cilësuar si një prej moderatoreve më provokuese të ekranit.

Ilda Bejleri është një nga vajzat më sexy që drejton emisionet sportive.

Duket se ajo e bën enkas të dalë para teleshikuesve me minit e saj si dhe dekoltetë e hapura duke nxjerrë në pah pjesët e saj më të zjarrat. 

Po njësoj ka ndodhur dhe herën e fundit, ku Ilda mban veshur një super fustan të shkurtë, që i përngjan një ‘kanotjereje’ , aq sa nga poza që ka marrë mund të zbulonte gjithçka fshihet poshtë tij.

Muaj më parë moderatorja u vu në qendër të kritikave, për ekzagjerimin që bën me daljet në ekran. /Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/per-pak-i-doli-zogu-ilda-bejleri-nuk-heq-dore-nga-veshja-e-kanotireve-ne-ekran-615787/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here