Prej kohësh aludohej se dy artistët ishin në një lidhje, por këtë të vërtetë ata vendosën ta konfirmojnë duke shpallur publikisht statusin “në një lidhje” për 2019-n.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vetëm pak ditë që kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë. Edhe pse shumë ndjekës të dy këngëtarëve mezi kanë pritur t’i shohin bashkë ka dhe nga ata skeptikët që vënë në dyshim dashurinë e tyre. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/per-nje-vit-ndaheni-ti-dhe-genci-eni-e-mbyt-me-pergjigjen-komentuesin-612999/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here