Bukuroshja 24 vjeçare nga Italia, Raffaella Fico, me profesion manekine,shou girl dhe e njohur nga reality shou ,, Isola dei famosi,, dhe ,, Grande Fratello” në Itali ka habitur shtypin italian pasi pretendon se ka marrë plotë 1.5 milion dollarë për një natë seks.

Shtypi rozë në Itali mësoi nga një mike e Raffaellas se kjo e fundit “iu shit” për një natë për 1.5 milionë dollarë një sheiku të pasur.


Gazetarët nuk ngurruan ta quajnë bukuroshen, ish-pjesëmarrëse e GF 8, “Prostituta më e shtrenjtë në botë”.

Përndryshe Rafaella Fico dikur kish deklaruar haptas në Televizionin Italian se virgjiniteti i saj kushton 1 milon euro dhe si duket oferta e saj nuk ka hasur në vesh të shurdhër.

Ndërkaq gjatë kësaj vere ka qenë top temë lidhja e Rafaellas edhe me futbollistin Mario Balloteli kurse dikur ka qenë edhe kafshata e Cristiano Ronaldos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here