5Ajo sot është bërë e famshme dhe një prej vajzave më të bukura shqiptare.

Shumëkush ia adhuron linjat, dhe madje ka edhe fansa që janë të gatshëm të bëjnë gjithçka për të, madje edhe t’i çojnë nga një tufë me lule çdo ditë.

Por, ja se si dukej ajo kur ishte më e vogël, dhe nuk i kishte hyrë ende botës së artit.

E njohët?

Është Luana Vjollca, prezantuesja dhe tashmë edhe këngëtarja nga Tirana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here