Për modelen Françeska Jaçe vera nuk ka ikur ende.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto provokuese në plazh, ku shfaqet më seksi dhe e lagur në ujë. “A ska ardh Dimri hala?”,-ka shkruar Françeska krahas fotos ku ka treguar linjat e saj mjaft të kuruara. Nuk është herë e parë që ajo publikon foto të tilla në rrjete sociale.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here