Për çka e nervozoi Rozin këngëtarja Fjolla Morina?Fjolla Morina shpeshherë di të godas me statuset e fotografitë e hedhura në rrjetet sociale.

Ajo mbrëmë në Facebook ka postuar një shkrim që kishte të bëj me miqtë e vërtetë dhe ata falso, transmeton Indeksonline.

Mirëpo, ky status ka prekur Rozana Radin e cila përmes figurave që përdoren në Internet ka shfaqur nervozen e saj për fjalët e Fjollës ndërsa kjo e fundit i tha vetëm ‘bye’.

Nuk dihet nëse Rozi statusin e ka marrë për vete apo ndoshta ky shkrim është i Rozanës e cila njihet për shkrime të tilla dhe Fjolla e ka marrë pa e cituar atë.

Për çka e nervozoi Rozin këngëtarja Fjolla Morina?

Sido që të jetë, një nervozim mes kolegësh nuk është edhe i mirë, edhe pse mund të jetë vetëm një shaka mes tyre./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here