Për çfarë u takuan Nora, Leonora, Sellma dhe Valdrin Sahiti?​Këngëtaret Nora Istrefi e Leonora Jakupi, grimerja Sellma dhe stilisti Valdrin Sahiti janë mbledhur për një projekt.Nuk dihet se saktë se çfarë e ka bërë bashkë katërshen por ajo që dihet sigurtë është se ky takim është i një rëndësie të madhe.

Kështu është shprehur Sahiti në imazhin e postuar në rrjetin social Snapchat.

Mbeten të shihen frytet e këtij takimi tashmë kur Leonora dhe Nora përfliten për projekte të reja në sferën muzikore pas një periudhe të pauzës për të dyja. /Prive.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here