Penelope Cruz dhe Javier Bardem janë bërë prindër, duke u gëzuar kështu fëmijës së tyre të parë i cili është një djalë.
Ai lindi dje më datë 25 Janar dhe lajmi është bërë i ditur nga revista prestigjioze spanjolle “El Pais” e cila shkruante se fëmija ka lindur në Los Anxhelos në spitalin e njohur Cedars Sinai.
Që të dy si fëmija dhe nëna gëzojnë shëndet të plotë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here