Aktorja Penelope Cruz shfaqet në billborda për fushatën e organizatës për mbrojtjen e kafshëve PETA.

Penelope i është bashkuar listës së gjatë të yjeve të Hollywoodit që janë zhveshur për PETA-n. Aktorja ka dënuar përdorimin e leshit në fushatën kundër përdorimit të saj, dhe do të paraqitet në billboarda që do ta zbukurojnë sheshin e Madisonit në New York.

Billboardat do të mbushen me imazhin e aktores në mes të 9-16 shkurtit gjatë New York Fashion Week, kurse një fushatë e ngjashme do të mbahet edhe në Londër dhe Milano.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here