Penelope Cruz është hapur për të qenit nënë për të parën herë, duke thënë se ajo ka ndryshuar “përnjëherë” pasi ka lindur foshnjën e saj më herët gjatë këtij viti.

Aktorja e filmit “Vicky Cristina Barcelona” dhe burri i saj Javier Bardem mirëpritën në janar të këtij viti fëmijën e parë, një djalë që thuhet se quhet Leo.

“Të qenit nënë ju ndryshon juve përnjëherë. Është vështirë të shpjegosh pasi është shumë e thellë. Por është ndjenja më e bukur që kam pasur ndonjëherë”, ka thënë Cruz për Daily Mirror. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here