Penelope Cruz bëhet pjesë e muzeut prej dylli në Paris, Musee Grevin.

Aktorja spanjolle i bashkohet personaliteteve të njohura nga politika, muzika, filmi dhe argëtimi, duke përfshirë presidentin Obama, Maria Kallas, Madonna, Celine Dion, Jennifer Lopez dhe shumë të tjerë.

Për të realizuar këtë vepër janë dashur gjashtë muaj punë, 15 kilogramë dyll dhe 500 mijë fije floku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here