Kjo verë ka mundësuar tabloidët rozë të nxjerrin fotot në bikini të shumë personazheve të njohura të artit dhe të politikës në botë por këtë herë është rradha e aktores Penelope Cruz.

37 vjeçarja është shfaqur në bikini sëbashku me bashkëshortin e saj Savier Bardem dhe djalin e tyre të vogël. 

Mediat komentojnë se bikini i saj i ngjan stilit të atyre që vishte aktorja Sophia Loren. Çifti është vendosur në Italinë e jugut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here