Pendohet Gili! Kërkon vizëKa rikthyer në mendjen e fansave në Facebook këngën “Viza C” që këndoi dikur me MC Bekën. Por duket se Gili më nuk është e bindur si dikur që nuk i duhet Viza.

Këngëtarja në këngën e moçme thoshte se ajo dëshiron të qëndroj në Kosovë. Ndërsa sot duket se përmes rikthimit të këngës për fansat, ka kërkuar edhe heqjen e vizave, shkruan Kolona.al.

Për më shumë shihni foton dhe dëgjojeni këngën.

Pendohet Gili! Kërkon vizë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here