Pendohet Angelina, kërkon të pajtohet me Brad PittNë ballinën e revistës amerikane “Star” mund ta lexojmë një titull bombastik.

Bëhet fjalë për marrëdhënien mes Angelina Joliet dhe Brad Pitt, e cila thuhet se do të ketë një kthesë të paparë.

“Pas 12 vitesh së bashku, ata kanë një marrëdhënie të veçantë. Angelina vazhdimisht po pyet veten nëse vendimi i papritur për ndarje mund të rikthehet”, tha burimi, duke shtuar se lufta mbi kujdestarinë e fëmijëve për Jolien ishte “një përvojë shumë e vështirë për aktoren”.

Angelina dhe Pitt tashmë edhe ligjërisht pritet të shkurorëzohet ndërsa aktorja së bashku me gjashtë fëmijët është zhvendosur në Los Angeles.

Në pritje të rezultatit të procesit gjyqësor, ndoshta mund të ndodhë edhe kthesa e madhe, ku Angie dhe Brad sërish do të bashkohen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here