Robert Pattinson beson në dashurinë në shikim të parë.

Aktori i filmit “The Water for Elephants”, që po shfaqet edhe në kinema ABC dhe është në lidhje edhe me aktoren Kristen Stewart — mendon se njerëzit duhet të bien në dashuri qysh në shikim të parë pasi kështu ndjenjat janë më të mëdha.

“Mendoj se njerëzit duhet të binë në dashuri në shikim të parë, sepse kjo është një gjë efektive”, tha Rob.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here