Këngëtarja Rrezarta Shkurta e cila viteve të fundit po kujdeset më shumë për biznesin e saj privat.

Ajo gjithashtu është shumë e lidhur edhe me familjen e saj dhe këtë e dëshmojnë fotot që publikon shpesh, shkruan lajmi.net

Së fundmi Rrezarta ka ndarë një foto në Instastory ku shihet me motrën dhe vëllanë e saj.

”Mami dhe babi jonë i kanë bërë këto tre bebet që do të mbeten gjithmonë Piter Pa”, ka shkruar ajo përkrah fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here