Disa javë më parë, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli u bënë kryefjala e mediave dhe çifti më i komentuar në rrjete sociale. Dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin e më pas pozat së bashku morën vëmendjen e të gjithë fansave.

Mirëpo, vetëm disa javë pas bërjes publike të lidhjes së tyre, duket se gjërat mes çiftit po bëhen serioze. Arbenita ka publikuar në Instastoryn e saj një video ku shfaqet me fustan të bardhë nusërie, teksa hedh pas saj buqetën me lule.

“Nuse e ardhshme”, shkruan modelja krahas postimit, duke i lënë të gjithë kuriozë për detaje të tjera rreth planeve të çiftit.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/paskemi-dasme-martohen-fero-dhe-arbenita-ismajli-619150/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here