Khloe Kardashian del të jetë mjaft e dhënë pas fëmijëve, kjo pasi së fundmi ajo ka deklaruar se dëshiron sa më shumë fëmijë.

Ylli Khloe ka thënë se sapo të gjejë njeriun e duhur, do ta bëjë vajzën e saj True me vëlla apo motër e kjo deklaratë e saj vjen pas ndarjes nga basketbollisti Tristan Thompson 15 muaj më parë.

‘Khloe dhe True kanë një lidhje shumë të ngushtë dhe të pathyeshme’ tha një burim për HollywoodLife. 
35 vjeçarja Kardashian shihet në paraqitjet e saj publike vazhdimisht me vajzën e saj dhe duket se True ka bërë që ajo të dashurohet ‘marrëzisht’ pas fëmijëve. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here