Gold AGReperi i njohur Gold AG pak më parë ka marrë një kërcënim nga Kadri Dogani duke i thënë se do t’ia publikojë disa fotografi intime.

Express më herët publikoi edhe fotografitë për të cilat është kërcënuar ai nga Dogani i cili thuhet se organizon koncerte humanitare.

Mirëpo si duket kjo ngjarje nuk po e shqetëson aspak Goldin.

Ai në profilin e tij në Facebook ka postuar linkun e lajmit ku thuhet se është kërcënuar dhe në mbishkrim ka lënë emoji duke qeshur./Gazeta Express/

arianaagushi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here