Pasi theu heshtjen Shyhretja, kjo është përgjigja e ShkurtesShyhrete Behuli ditë më parë konfirmoi thashethemet për prishjen e marrëdhënieve me shoqen e dikurshme të saj, Shkurte Fejza.

Një prej arsyeve të dëmtimit të raporteve të dy këngëtareve të mirënjohura shqiptare, ajo ka cekur mospërmendjen e emrit të saj në falënderimin e Shkurtes në 40-vjetorin e karrierës.

Lajmi.net ka kontaktuar me Shkurten për ta pyetur se si qëndron çështja në fjalë dhe përgjigja e saj ka qenë mjaft e prerë.

“Shkurte Fejza nuk e ka ndërmend t’u përgjigjet provokimeve dhe ngacmimeve të kohëpaskohshme të Shyhrete Behlulit që kohëve të fundit janë shndërruar në fushatë, por edhe të kujtdo qofshin ato. Respekt për mediat, por kjo nuk është në natyrën e Shkurtes”, citohet të ketë thënë ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here