​Ditën e djeshme këngëtarja Morena Taraku shpalli fejesën dhe tregoi unazën e argjendit që mbante në gisht.

‘Unë thashë PO’, shkruante Morena krahas fotos, ndërkohë që të dashurin e zemrës ka preferuar të mos na e tregojë.

Kjo fejesë e papritur vjen pas ndarjes më miliarderin iranian Sasha Sobhani, të cilin e quajti gey.

Pas shpalljes së fejesës, vjen edhe reagimi i parë i Sasha Sobhanit, i cili ka publikuar disa foto në Instastory.

Sasha ka publikuar disa foto ku shihet krah një femre në Paris, por nuk dihet nëse këto foto i ka hedhur nga inati apo për të treguar se po vazhdon jetën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here